15.08.2019 року на базі Здолбунівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) спільно зі Здолбунівською центральною районною бібліотекою відбулося заняття в Університеті третього віку на «Літературно-краєзнавчому» факультеті, на яке була запрошена інструктор з ейдетики та мнемоніки Академії розвитку інтелекту Smartum, Марія Вискорко.

На початку заняття бібліотекар ознайомила з ефективною роботою та високими досягненнями Академії розвитку інтелекту Smartum, яка є однією із найуспішніших міжнародних академій розвитку інтелекту в Європі, а також ознайомила з програмами навчань : ліберика, меморика, читарика, ментальна арифметика. 

Адже основним завданням Академії є допомагати розвивати свій потенціал, підвищувати креативність і швидкість мислення за допомогою інноваційного навчання. Інструктор Марія провела пробне практичне заняття з курсу розвитку пам’яті меморика. На занятті слухачі мали можливість потренувати швидкість реакції та уяву,оскільки ці вправи активно розвивають розум,швидкість реакції та спритність. Підопічні зрозуміли, що потрібно повноцінно тренувати пам’ять,адже гарна пам’ять – ключ до успіху. Результатом заняття стали яскрава уява та море позитиву, який змогли відчути підопічні терцентру. Адже чудова пам’ять допоможе краще досягти своєї мети!

Додати коментар


Захисний код
Оновити