08.08.2019 року на базі Здолбунівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулося чергове заняття в Університеті третього віку, яке провела Бурцева Тетяна Миколаївна, керівник Напрямку просування соціальних програм Північно-Західного РУ ПриватБанку.Студенти Університету мали змогу пройти короткий курс по навчанню здійснення комунальних платежів, відкритті депозитів, поповнення мобільного рахунку, оформлення додаткових послуг та придбання квитків.
Тетяна Миколаївна звернула особливу увагу на те, що з березня цього року, держава проводила виплати субсидій готівкою на пенсійні картки, навіть без звернення до органів соціального захисту населення.
За березень близько 18 тисяч пенсіонерів ПриватБанку Рівненщини отримали свої субсидії на пенсійну картку, з якої одразу провели оплату комунальних платежів, навіть без відвідування банківських відділень.
“Пенсійний фонд нині надає до банку дві відомості: одна для нарахування пенсії, друга для нарахування субсидії, — пояснює Тетяна Бурцева. Субсидія виплачується пенсіонеру у дату виплати пенсії, лише окремою сумою. В тексті SMS-повідомлення буде зазначено, що це субсидія”.
Загалом, заняття виявилося досить корисним та пізнавальним.

Додати коментар


Захисний код
Оновити