26.07.2019 року до Здолбунівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) завітала молодь з Голландії – члени громади «Комітету Україна» реформаторської церкви м.Катвейк на чолі з керівником Хінеке Ван Дюйн.Гості відвідали підопічних територіального центру в с. Зелений Дуб та с. Мости та вручили їм продуктові пакети, також вирішилось питання по забезпеченню паливом на зимовий період.
Молодь з Нідерландів побувала у відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання в с. Будераж, де мала можливість поспілкуватися з підопічними, які там проживають.
В м. Здолбунові голландці ознайомились з роботою відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги, при якому функціонують пункт видачі гуманітарної допомоги, соціальна їдальня, пункт прокату засобів реабілітації, кімнати з надання послуг перукаря, швачки, душові кабіни.
Керівництвом територіального центру разом з представниками голландської місії було обговорено подальшу співпрацю щодо зміцнення матеріально-технічної бази відділень терцентру.

Додати коментар


Захисний код
Оновити