З метою реалізації Основних заходів цивільного захисту на 2019 рік в територіальному центрі 06 червня відбулося ряд тренувальних практичних занять. Так, перше тренувальне заняття щодо вміння працівників терцентру користуватися первинними засобами пожежогасіння у випадку пожежі, відбулося у відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання в с.Будераж. Саме тут, після проведеного інструктажу заступником директора терцентру, начальником штабу цивільного захисту Аніскіним М.О., кожна з працівниць відділення змогла практично з допомогою вогнегасника загасити полум’я розкладеного вогнища, тим самим оволодіти навичками самостійного гасіння пожежі в разі її виникнення на початковій стадії. Мати практичні навички оволодіння первинними засобами пожежогасіння зобов’язує працівників відділення саме те, що тут цілодобово перебуває 20 підопічних територіального центру.
Друге тренувальне заняття такого ж змісту відбулося у відділенні денного перебування №2 в селищі Мізоч. Адже у цьому відділенні щоденно проходять фізіотерапевтичні процедури, лікувальний масаж, лікувальну фізкультуру декілька десятків пацієнтів. І тому забезпечення пожежної безпеки у цьому відділенні має надзвичайно важливе значення.
І третє, завершальне тренувальне заняття із зазначеної вище тематики, відбулося у м.Здолбунові по вул. Г.Мазепи, 25, де розташовані відділення: денного перебування №1, соціальної допомоги вдома, організації надання адресної натуральної та грошової допомоги, управлінський апарат територіального центру.
Проведення з працівниками усіх відділень терцентру практичних тренувальних занять з протипожежної тематики сприятимуть закріпленню ними вмінь і навичок з користування первинними засобами пожежогасіння, а значить збереженню життя і здоров’я підопічних і самих працівників територіального центру.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити