30.05.2019 року на базі Здолбунівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулося чергове заняття в Університеті третього віку на факультеті «Основи медицини, здорового способу життя», на яке була запрошена Голова Рівненської обласної організації товариства Червоного Хреста Бєлікова Марія Михайлівна на тему: «Перша медична допомога». Розпочавши заняття Марія Михайлівна розповіла, що таке перша медична допомога, адже значення першої медичної допомоги важко переоцінити. Своєчасне надання та правильне проведення медичної допомоги не тільки рятує життя постраждалому, але й забезпечує подальше успішне лікування хвороби або ушкодження, попереджує розвиток тяжких ускладнень, зменшує втрату працездатності.
Перша Медична Допомога - комплекс невідкладних медичних заходів, які проводяться людині, що раптово захворіла або постраждала, на місці події та під час її транспортування до медичного закладу.Марія Михайлівна розповіла, як елементарними знаннями можна врятувати життя людини. Було проведено майстер клас, як діяти при кровотечі, при втраті свідомості, при западанні язика. Такий досвід допоможе надати першу невідкладну допомогу постраждалій людині прямо на місці події. Адже бувають у житті ситуації, коли знання про першу невідкладну допомогу застосовує людина, яка опинилася поруч, а то і сам постраждалий. Надання першої невідкладної допомоги - це прості, корисні, а іноді і життєво необхідні знання.
По завершенню слухачі Університету дякували за корисне заняття, задавали питання та обговорювали різні ситуації та випадки.

Додати коментар


Захисний код
Оновити