27 травня 2019 року до Здолбунівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) знову завітали поважні гості з Нідерландів – члени «Комітету Україна» громади реформаторської церкви м. Катвейк на чолі з його багаторічним керівником Хінеке Ван Дюйн, з якими терцентр пов’язує тісна співпраця впродовж багатьох років.
Цього разу благодійники з Нідерландів найперше відвідали відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги, де з грудня 2018 року після проведеного капітального ремонту приміщення в м. Здолбунові по вул. Г.Мазепи, 25 розпочав свою діяльність сучасний, якісно новий центр з надання соціальних послуг справді європейського зразка. В цій будівлі з грудня 2018 року функціонує пункт видачі гуманітарної допомоги, соціальна їдальня, пункт прокату засобів реабілітації, кімнати з надання послуг перукаря, швачки, душові кабіни і т.д.
Гості з Нідерландів були присутні під час обіду підопічних в соціальній їдальні. Вони були приємно вражені високою якістю приготування страв та високою культурою обслуговування. Взагалі, благодійники з Нідерландів залишилися задоволеними тим спектром соціальних послуг, які надаються у відділенні. Тим більше, вони безпосередньо долучались до капітального ремонту приміщення відділення, тому отримали від побаченого велике моральне задоволення. На зустрічі голландців з директором територіального центру Анатолієм Ліщинським були намічені шляхи подальшої співпраці саме з надання нових соціальних послуг по м. Здолбунів.
Кожен приїзд благодійників з Нідерландів не обмежується лише співпрацею з територіальним центром. Приїжджаючи в район, голландці надають суттєву гуманітарну допомогу його жителям, які перебувають в складних життєвих обставинах.28 травня 2019 року благодійники з Нідерландів разом з працівниками територіального центру відвідали одне з найвіддаленіших сіл району – Ступно. Тут вони безпосередньо надали гуманітарну допомогу 43 жителям села, тим які найбільше потребують цієї допомоги. Це зокрема одинокі престарілі, інваліди, пенсіонери, багатодітні малозабезпечені сім’ї. Благодійна допомога була надана одягом, взуттям б/в, постільною білизною, посудом, дитячими візочками.
В цей же день голландці побували в с. Будераж, де функціонує відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання Здолбунівського районного територіального центру. Саме цим відділенням, своїм «дітищем» опікуються благодійники з Нідерландів ще з далекого 2010 року, надаючи посильну матеріальну допомогу для комфортного проживання підопічних в цьому відділенні.
На зустрічі директора терцентру з голландцями в стаціонарному відділенні, йшлося про подальшу співпрацю зі зміцнення матеріально-технічної бази зазначеного відділення.
29 травня 2019 року гості з Нідерландів разом з працівниками територіального центру побували в смт. Мізоч. Там гуманітарну допомогу отримали 77 жителів селища.
Крім того, голландцями було надано 110 продуктових пакетів для найменш соціально захищених жителів Мізоча та Ступно.
В четвер, 30 травня 2019 року благодійники з Нідерландів відбули на батьківщину.
Співпраця Здолбунівського районного територіального центру з голландськими благодійниками буде продовжена і в майбутньому.

Додати коментар


Захисний код
Оновити