Мама… Це перше слово, яке промовив кожен із Вас першим. У мами найдобріші та найласкавіші руки, вони все уміють. У мами найвірніше і найчутливіше серце – в ньому ніколи не згасає любов, доброта, ніжність. Її створив Бог на цій грішній землі для краси і щастя, щоб вона дарувала життя і була продовжувачем роду.10.05.2019 року на базі Здолбунівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) спільно з Здолбунівською центральною районною бібліотекою відбулося заняття на «Літературно-краєзнавчому» факультеті Університету третього віку, присвячене до Дня Матері.
Розпочалося свято з презентації слайд-шоу «Почуй мене, о Божа мати», слова якої поринули в глибину душі кожного із присутніх. Та справжнє свято влаштували учні Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 на чолі з художніми керівниками Нетикшою Наталію, Нагорною Оленою, Луцишиною Катериною. Юні дарування читали вірші, співали такі зворушливі пісні, як «Мамині очі», «Мати емігрантка», «Мамина молитва» та інші. Приємною несподіванкою став і танець маленьких сонечок. 

По завершенні свята учні роздали маленькі букетики конвалій. Зі щирими посмішками та ніжними сльозами радості студенти Університету третього віку дякували організаторам цього дійсно чудового та важливого свята, яке пройшло в спокійній сімейній атмосфері, де відчувався зв'язок цілих поколінь.
Нехай весняне свято розморозить наші серця, а Вам любі матері – доброго здоров’я, земного щастя, нехай біда та горе обминає Ваші родини, а Мати Божа Вас охороняє.

Додати коментар


Захисний код
Оновити