Семінар-навчання з такою назвою відбувся 07 травня 2019 року в конференц-залі Здолбунівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Цей захід проведено для соціальних працівників, фахівців із соціальної роботи, соціальних робітників Здолбунівського районного територіального центру. Навчанням було охоплено понад 50 працівників установи.
В роботі семінару-навчання взяли участь: начальник відділу профілактики страхових випадків управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування України в Рівненській області, головний страховий експерт з охорони праці Карманюк Іванна Петрівна, страховий експерт з охорони праці Здолбунівського відділення фонду соціального страхування Долішний Павло Васильович, провідний інспектор Здолбунівського РС ГУ ДСНС в Рівненській області, підполковник служби цивільного захисту Дроздюк Валерій Петрович. У своєму виступі перед присутніми Іванна Петрівна розповіла про основні напрямки роботи фонду соціального страхування, навела численні приклади зі своєї практики розслідувань нещасних випадків, які сталися за останні роки в області у виробничій і невиробничих сферах; наголосила на тому, як мають поводитися працівники, щоб убезпечити своє життя та здоров’я від негативних наслідків, які стаються в результаті порушень вимог з охорони праці; відповіла на численні питання присутніх з порушених питань.
Валерій Петрович Дроздюк у своєму виступі звернув увагу присутніх на необхідності неухильного дотримання правил пожежної безпеки як самими працівниками територіального центру, так і проведенням ними індивідуальної роботи з підопічними з роз’ясненням вимог правил пожежної безпеки, зокрема при експлуатації побутових електроприладів, щодо заборони спалювати сміття, розводити багаття під час високих температур літнього періоду.
В цілому захід пройшов за активної участі та зацікавленості присутніх, сприяв поглибленні знань і практичних навичок працівників територіального центру з питань, що були розглянуті на семінарі.

Додати коментар


Захисний код
Оновити