04.04.2019 року на базі Здолбунівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) спільно з Здолбунівською центральною районною бібліотекою відбулося чергове заняття в Університеті третього віку на факультеті «Основи медицини, здорового способу життя», на яке була запрошена сімейний лікар, заступник головного лікаря з медичного обслуговування районного центру первинної медичної допомоги Євгейчук Галина.
Розпочали заняття працівники бібліотеки з історії виникнення Всесвітнього дня здоров’я. Подія присвячена до дня прийняття Статуту ВООЗ в 1948 році. Всесвітня організація охорони здоров’я була створена на підставі принципу, згідно з яким передбачається, що всі люди повинні мати можливість для реалізації свого права на володіння найвищого досягненого рівня здоров’я, - розповідають бібліотекарі. Та щоб було міцне здоров’я, його потрібно берегти, - запевняє сімейний лікар і розповіла про всі тонкощі медицини, які варто знати кожному. Основною запорукою міцного здоров’я є правильне харчування та екологічний стан середовища. Розповіла пані Галина і про найбільш розповсюджені хвороби нашого регіону та як з ними боротися. Не варто забувати і про психоемоційний стан, так як більшість хвороб є саме через порушення нервової системи. До основ здорового способу життя належать такі принципи:

- раціональне харчування – оптимальний руховий режим;
- загартування організму – особиста гігієна;
- відсутність шкідливих звичок – позитивні емоції;
- моральний і духовний розвиток.
По завершенню заняття підопічні терцентру дякували за дійсно корисне та цікаве заняття, а бажаючі отримали медичне консультування від лікаря.

Додати коментар


Захисний код
Оновити