Сьогодні, 06.03.2019 року на базі Здолбунівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулося чергове заняття в Університету третього віку на факультеті «Основи медицини, здорового способу життя» за напрямком “Психологія”, яке провела психолог терцентру Інна Мусоріна на тему “Кольоротерапія як засіб створення психоемоційного комфорту”.
Усе наша життя наповнене кольорами. Колір оточує нас всюди, надаючи потужний вплив на людину. Саме вплив кольору на людину та її психоемоційний стан широко вивчає кольоротерапія або хромотерапія, як мистецтво лікування кольором, яке допоможе відновити колірну гармонію організму та сприятиме покращенню здоров’я.
Під час заняття учасники ознайомились з інформацією про те, як конкретний колір впливає на психічний стан та характер людини, який існує зв'язок між групою крові та кольоровим спектром та чому є корисною кольорова дієта. І звичайно, присутні дізналися, чому колір є дійсно важливим для здоров’я людини, як психічного, так і фізичного. Кожен мав змогу долучитись до активного обговорення і висловити власну думку, а вправи “Кольорові асоціації” та “Кольорова палітра” за допомогою слайд-показу з музичним супроводом нікого не залишили байдужим. Наприкінці заняття підопічні центру отримали практичні поради щодо використання методу кольоротерапії в повсякденному житті та зробили висновок, що користуючись правильно кольоровою гамою, можна дійсно покращити психоемоційний стан свого організму та отримати безліч позитивних емоцій.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити