30 липня 2015 року в кімнаті депутата Здолбунівської районної ради в рамках Університету третього віку на «Літературно-краєзнавчому факультеті» відбулася зустріч з заслуженим артистом України, драматургом, поетом, сценаристом, кінорежесером, професором, членом спілки театральних діячів України, членом Національної спілки письменників України, генералом-хорунжим актором Рівненського обласного музично-драматичного театру Олексієм Тимофійовичем Заворотнім та директором Здолбунівського районного краєзнавчого музею Олегом Олександровичем Тищенком, яка була організована Здолбунівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) і Здолбунівською централізованою системою публічно-шкільних бібліотек.
      Олег Олександрович розповів маловідомі історичні факти Здолбунівського краю та про створення Здолбунівського районного краєзнавчого музею.
         Олексій Тимофійович розповів про свій творчий шлях на сцену. Презентував відео-фільми «Поліське повстання», «Збережи кохання», «Щоб люди знали правду».
        Студенти Університету з задоволенням слухали, у виконанні нашого відомого актора, видатні поеми та вірші Т.Шевченко, Л.Українки, І.Драча «Гайдамаки», «В казематі», «Надія», «Чорнобильська мадонна. Мати і христопродавці», «Без надії сподіваюсь!», та його власні вірші зі збірника «Вогонь душі», а також «Полусказки» Фелікса Крівіна переведені на українську мову.
         В кінці всі присутні подякували Олексію Заворотньому та Олегу Тищенку за приємну зустріч та всі разом читали вічні рядки Тараса Шевченка «І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син і буде мати, і будуть люди на землі».

Додати коментар


Захисний код
Оновити