21.12.2018 року Здолбунівський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) провів святковий захід в Університеті третього віку в залі ресторану «Зоря».
Розпочав свято директор терцентру Анатолій Ліщинський, який звернувся до присутніх з вітальним словом, привітавши всіх з наступаючими святами та передав слово ведучій Надії Янковій, яка в свою чергу оголосила виступ ансамблю клубу за інтересами «З піснею по життю», керівником якого є Валерій Стельмащук, який за невеликий проміжок часу підготував чимало співочих номерів, в яких лунали славні українські народні пісні. Також варто відмітити, що всі присутні, смакуючи солодощами та гарячим чаєм, насолоджувались мелодіями таких музичних інструментів як окарина та саксофон. Згодом слухачі Університету третього віку милувалися виступом ще одного клубу за інтересами «В танці – саме життя», художнім керівником якого є Марина Грубая. Атмосфера в залі була неперевершено інтригуючою та веселою, адже поміж виступами клубів, члени яких є підопічні терцентру, лунало багато віршів та побажань, придаючи святу яскравих барв. 

Під час творчих звітів клубів за інтересами територіального центру лунало безліч оплесків, бурхливих емоцій та веселих жартів.
По завершенню свята директор терцентру підвів підсумки роботи Університету та клубів за 2018 рік та оголосив канікули в Університеті третього віку та клубів за інтересами. Зацікавлені погляди, веселі жарти, приємні зустрічі, сімейна атмосфера і жодної думки про старість – ось головна мотивація свята випускників Університету третього віку.
До зустрічі у новому навчальному році!                                                                                                                                

Додати коментар


Захисний код
Оновити