12.12.2018 року на базі Здолбунівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулося чергове заняття в Університеті третього віку на факультеті «Основи медицини, здорового способу життя», яке провів психолог терцентру Інна Мусоріна. Розпочалося заняття з цікавої гри-знайомства, де кожний з присутніх мав себе охарактеризувати одним словом, яке починається з першої літери його імені. Швиденько ознайомившись з підопічними, психолог перейшов до основної теми заняття, а саме людей позитивного мислення, основою якої позитивні емоції, прийняття життя з усіма його проявами, здоровий реалізм і оптимістичне ставлення до себе. 

Також позитивне мислення не передбачає повне ігнорування негативних подій, позитивно мислити – означає бачити проблеми виходячи з можливостей, а не перешкод. Позитивні думки створюють навколо нас позитивну реальність, яка в свою чергу впливає на якість життя і довголіття, - запевняє слухачів Університету третього віку пані Інна. Варто відмітити, що в ході заняття кожний міг поділитися своїм бажанням у вирішенні тих чи інших побутових проблем, завдячуючи своєму життєвому досвіду, який мабуть і є найкращим порадником.
По завершенню заняття підопічні терцентру зі щирими посмішками та позитивним мисленням дякували за таке корисне та цікаве заняття, а психолог в свою чергу побажав гармонії та душевного спокою
.

Додати коментар


Захисний код
Оновити