06 грудня 2018 року на базі Здолбунівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулося засідання Координаційно-консультативної ради при голові Здолбунівської районної ради. Одним з питань, що розглядалося на засіданні ради – питання надання соціальних послуг населенню району.
Директором районного територіального центру Анатолієм Ліщинським було презентовано присутнім на заході керівникам територіальних громад району комплекс соціальних послуг, які надаються територіальним центром жителям Здолбунівського району, які перебувають у складній життєвій ситуації.
Учасники заходу ознайомилися з матеріально-технічною базою відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги, що у м.Здолбунів по вул. Г.Мазепи, 25, яке найближчим часом розпочне функціонувати в капітально відремонтованому приміщенні колишньої залізничної лікарні. Саме це відділення з сучасною матеріальною базою є прикладом впровадження інноваційного підходу в наданні комплексних соціальних послуг.
На базі відділення в зимові місяці функціонуватиме пункт обігріву для «безхатченків».
Керівники органів місцевого самоврядування району також відвідали капітально відремонтовану в 2017 році терцентром будівлю в м.Здолбунів на території колишньої залізничної лікарні, де територіальним центром надаються підопічним такі послуги, як психологічна реабілітація та соціально-побутова адаптація. Зокрема, тут проводить заняття «Університет третього віку», клуби за інтересами, відбуваються інші заходи для підопічних терцентру, тут же надаються юридичні послуги підопічним юрист-консультом установи.
Ознайомилися гості із роботою відділення соціальної допомоги вдома, розміщеному в цьому ж приміщенні.В програмі заходу було також ознайомлення з роботою відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання територіального центру, що функціонує в с.Будераж. Саме зміцненню матеріально-технічної бази цього відділення директор терцентру Анатолій Ліщинський приділяє постійну увагу з часу свого призначення, тобто з квітня 2013 року. Завдяки його зусиллям при підтримці керівництва району, спонсорській допомозі благодійників з Нідерландів, відділення стаціонарного догляду в с.Будераж стало закладом європейського рівня. В цьому пересвідчилися керівники територіальних громад району, відвідавши цей заклад і ознайомившись з побутовими умовами підопічних, їх харчуванням, проведенням дозвілля. Особливо зворушливими були їх зустрічі з односельцями, які нині проживають в стаціонарному відділенні.
Знайомство керівників територіальних громад з роботою територіального центру, з соціальними послугами, які ним надаються, мають важливе суспільне значення, особливо напередодні утворення в районі об’єднаних територіальних громад.

Додати коментар


Захисний код
Оновити