В Здолбунівському районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю відбулися заходи.
03.12.2018 року на базі Здолбунівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) спільно із Здолбунівською центральною районною бібліотекою відбулося заняття в Університеті третього віку, приурочене до Міжнародного дня людей з інвалідністю, на яке була запрошена наша землячка Катя Саманчук.
Розпочали заняття працівники бібліотеки із презентації відеоролика під назвою «Твори добро». Переглянувши чудове відео, бібліотекарі коротко розповіли про цей день, який є Міжнародним та передали слово Каті Саманчук. Доля цієї дівчини дійсно не проста та зворушлива, адже вона має вади зору і з дитинства є незрячою. Та попри все Катруся закінчила Львівську спеціальну школу для незрячих №119, пише вірші, грає на сопілці, куховарить, а в цьому році ще й вийшла заміж. Слухачі з великою повагою та уважністю слухали вірші, які написала юна поетеса, милувалися мелодіями сопілки, а в кінці всі хором заспівали українських пісень, таких як «Рідна мати моя», «Черемшина», «Червона рута» та інші.
Також хочеться відзначити, що захищаючи гідність людей з інвалідністю, ми захищаємо своє людське обличчя. Інвалідність – це не вирок. Як показує практика, люди з інвалідністю можуть бути і стають відмінними фахівцями, соціально-активними та життєрадісними людьми, які надихають багатьох своїми досягненнями в тій чи іншій галузі.По завершенню заняття працівники бібліотеки вручили невеличкий подарунок для Катерини, а слухачі Університету, зворушені до глибини душі, дякували та бажали цій дійсно сильній духом дівчинці добра, тепла та здоров’я.
Також в цей день було вручено 73 продовольчі набори людям з інвалідністю, які обслуговуються у відділенні соціальної допомоги вдома. В відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання організовано обід із вшануванням людей з обмеженими фізичними можливостями. Керівництво територіального центру цього дня в теплій, родинній обстановці поспілкувалось з підопічними відділення, вислухало їхні пропозиції та плани щодо перспектив подальшого розвитку відділення. Працівники територіального центру завжди, з особливою увагою, прислухаються до людей даної категорії, та роблять все для того, аби ніхто не почувався забутим чи полишеним наодинці зі своїми проблемами.

Додати коментар


Захисний код
Оновити