30.11.2018 року розпочалася співпраця між Здолбунівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та Здолбунівською гімназією Здолбунівської районної ради у сфері надання соціально-педагогічної послуги «Університет третього віку». Відтак на базі Здолбунівської гімназії відбулося перше заняття в Університеті третього віку на факультеті інформаційно-комунікаційних технологій.
Розпочалося заняття з привітання директора гімназії Івана Гнатюка та директора районного територіального центру Анатолія Ліщинського, які в першу чергу побажали успіхів та натхнення в навчанні, адже основним завданням даного напрямку є надання допомоги слухачам Університету третього віку, зокрема оволодіння та розвитку навичок використання новітніх технологій, - наголошують керівники. 

Згодом перейшли до основної форми заняття, де вчитель інформатики Руслан Чандик ознайомив підопічних терцентру з технікою безпеки в комп’ютерному класі та запитав, що найбільше їх цікавить в подальших заняттях і що вони насамперед хочуть навчитися. Виявилося, що найбільш цікавим є соціальні мережі, інтернет та користування Приват24. Уважно вислухавши побажання студентів, вчитель інформатики ознайомив, з чого складається ПК та як він функціонує. А вже на наступному занятті, що відбудеться в п’ятницю, перейдуть до практичних навичок, - запевнив Руслан Чандик. Подякувавши за таке цікаве та повчальне заняття, підопічні терцентру вирушили по домівках.

Додати коментар


Захисний код
Оновити