Сьогодні, 29.11.2018 року на базі Здолбунівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулося чергове заняття в Університеті третього віку на факультеті «Основи медицини, здорового способу життя», на яке були запрошені студенти-волонтери психолого-природничого факультету РДГУ.
Розпочавши заняття на досить таку не просту тематику, волонтери перш за все поцікавились в підопічних терцентру за їх настрій та моральний стан, тому як події, що відбуваються в даний час в нашій державі, не можуть залишити будь-кого в стороні. Хоча слухачі і запевняли, що все добре, та певна тривога звучала в їхніх голосах і це є нормальним фактором з точки зору психології, - пояснюють студенти-волонтери, адже воєнний стан, всі тільки і говорять про це: ТБ, соцмережі, на роботі, друзі, сусіди. Так, всі ми переживаємо, але психіка теж не резинова і реагує на негатив поганим настроєм, напругою та тривогою. 

Тому, щоб вберегти свою психіку, психологи радять обмежувати вхідні інформаційні потоки та відпочивати й дають 6 таких порад:
1.Обмежити перегляд новин по телебаченню (Бути обізнаним добре, але не варто дивитися по 20 разів одне і теж, але з різних джерел).
2.Направте свою енергію в правильне русло(Під час таких подій накопичується багато напруги, потрібно знайти себе в якомусь ремеслі).
3.Працюйте зі своїми емоціями (Говоріть про свої почуття зі своїми друзями, рідними, близькими, тільки не про останні події чи новини).
4.Вчіться переключатися (Навчіться не піддаватись паніці).
5. Обмежте розмови про негативні події (Скоріше за все і так всі знають, що відбувається і обговорювати останні події не варто).
6. Навчіться розслаблятися (Балуйте себе, робіть собі маленькі приємності, в такий період це особливо важливо).
Не обійшлося заняття і без обговорення даної тематики, адже кожний хотів висловити свою думку, це також є нормально, коли це обговорення є у великій аудиторії та й ще в такій гармонійній атмосфері, - запевняють волонтери. Таким чином вони висловлюються і звільняються від негативу.
Вдосталь наговорившись та вислухавши такі корисні поради, слухачі терцентру дякували та з посмішками і гарним настроєм вирушили по своїх домівках.

Додати коментар


Захисний код
Оновити