21 липня 2015 року в кімнаті депутата Здолбунівської районної ради в рамках Університету третього віку на «Літературно-краєзнавчому факультеті» відбулася зустріч з нашим земляком, членом Національної спілки фотохудожників України, Національної спілки краєзнавців України, заслуженим художником Міжнародної федерації фотомистецтва (EFIAP), послом миру, автором понад 200 національних та міжнародних фотовиставок та видавцем 30 фотоальбомів Олександром Миколайовичем Харватом, яка була організована Здолбунівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та Здолбунівською централізованою системою публічно-шкільних бібіліотек.
       Пан Олександр розповів про відомі та мало відомі сторінки свого житя, про шлях від працівника міліції до фотохудожника та видавця, про колекцію старих фотоапаратів та власну фотостудію.
       Слухач Університету, ветеран Великої Вітчизняної війни Ілля Пилипович Кузьменко подарував митцю, у його колекцію, військовий фотоапарат, отриманий в грудні 1945 року за визволення Праги від її вдячних жителів. Натомість Олександр Миколайович подарував власну книгу «Моя маленька Батьківщина» зі своїм автографом.
      Присутні на зустрічі знайомилися з книгами виданими п.Олександром «150 святинь великої Волині», «Я люблю своє місто», «В обіймах наготи», «Пересопниця – Батьківщина української Першокниги», «Культурна спадщина Рівненського краю» та іншими.
     Переглядали відео-фільми відзняті нашим видатним земляком «Чорнобиль-чорна биль, чорний біль», «Обличчя планети Земля», «В`єтнам: нескорена земля», «Венеціанський карнавал», завдяки яким побачили, як зараз виглядає Чорнобиль, перенеслися в мальовничі краєвиди В`єтнаму, побували на індійському весіллі та на Венеціанському карнавалі.
       В кінці зустрічі всі бажаючи мали змогу придбати собі книгу «Здолбунівський край» з автографом автора та отримати відповіді на поставлені питання.
        Слухачі Університету подякували за цікаву зустріч та приємно проведений час і побажали Олександру Харвату подальших творчих успіхів.

Додати коментар


Захисний код
Оновити