Наприкінці минулого тижня на Здолбунівщину знову прибули поважні гості – члени «Комітету Україна» громади реформаторської церкви з м.Катвейк (Нідерланди) на чолі з його багаторічним керівником Хінеке Ван Дюйн.
Благодійників з Нідерландів та Здолбунівський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) пов’язує тісна співпраця впродовж багатьох років.
Цього разу гості з Нідерландів найперше відвідали відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання районного територіального центру в с.Будераж. Саме цим відділенням терцентру благодійники з Нідерландів опікуються найбільше. Тому в цей приїзд голландці разом з директором територіального центру Анатолієм Ліщинським детально обговорили питання подальшої співпраці щодо зміцнення матеріально-технічної бази відділення. Вони поспілкувалися з підопічними, що проживають у відділенні та залишились задоволеними їхніми умовами проживання.
Кожен приїзд благодійників з Нідерландів не обмежується лише відвідуванням територіального центру та наданням допомоги його підопічним. Кожного разу, приїжджаючи в район, голландці надають суттєву гуманітарну допомогу його жителям.
16 жовтня 2018 року благодійники з Нідерландів разом з працівниками територіального центру відвідали село Нова Мощаниця – одне з найвіддаленіших сіл району. Тут вони безпосередньо надали гуманітарну допомогу 44 жителям села, які її найбільше потребують. Це зокрема, одинокі престарілі, інваліди, пенсіонери, багатодітні малозабезпечені сім’ї. Благодійна допомога була надана одягом, взуттям б/в, постільною білизною, кухонним посудом, дитячим одягом та іграшками.17 жовтня 2018 року гості з Нідерландів разом з працівниками територіального центру побували в селі Стара Мощаниця. Там гуманітарну допомогу отримали 49 жителів села. Треба зазначити, що речі, привезені голландцями є добротними, якісними, частина з них не була навіть у вжитку. Також благодійники з Нідерландів відвідали підопічних районного територіального центру в с.Зелений Дуб, для яких було вирішене питання забезпечення паливом на зимовий період. Наприкінці свого перебування на Здолбунівщині гості з Нідерландів оглянули приміщення відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги районного територіального центру, де вже практично завершені ремонтні роботи і до ремонту якого вони долучились. Співпраця районного територіального центру з благодійниками з Нідерландів продовжується.

Додати коментар


Захисний код
Оновити