1 жовтня ми разом з усім цивілізованим світом відзначаємо Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні це також і День ветерана. Цей день відзначаємо саме для того, щоб привернути увагу суспільства до проблем людей похилого віку та виразити їм вдячність за їх працю та досягнення, які вони звершили в ім’я зміцнення нашої Вітчизни.
В рамках заходів, проведених територіальним центром до Дня людей похилого віку та Дня ветерана, завдяки тісній співпраці терцентру з Міжнародним благодійним фондом «Сприяння розвитку медицини» 15 вересня 2018 року Здолбунівщину відвідали лікарі обласних медичних закладів: офтальмологи, кардіологи, терапевти. Вони на волонтерських засадах провели обстеження та консультування підопічних територіального центру, що проживають в смт.Мізоч та навколишніх селах. Також лікарями було обстежено підопічних, що проживають у відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання в с.Будераж. Всього обстежено лікарями 178 підопічних територіального центру. В ході обстеження були надані безкоштовно окуляри для всіх потребуючих.
В День людей похилого віку та День ветерана Здолбунівським терцентром спільно з працівниками Здолбунівської централізованої системи публічно-шкільних бібліотек з долученням вихованців та педагогів Здолбунівської музичної школи проведено захід з вшанування людей поважного віку, ветеранів війни та праці.В заході взяли участь голова Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Кондрачук та голова Здолбунівської районної ради Олег Дацюк. Треба відмітити, що керівники району проявляють постійну турботу та увагу до людей похилого віку, інвалідів і ветеранів.В цей день для підопічних відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання в с.Будераж було влаштовано святковий солодкий стіл. Також до них з концертною програмою завітали учні Будеразької та Ступнівської шкіл.
1 жовтня 2018 року працівниками територіального центру було вручено 375 продуктових наборів одиноким престарілим, інвалідам, ветеранам, які перебувають на обслуговуванні в територіальному центрі. Турбота та постійна увага до людей похилого віку, ветеранів, одиноких престарілих та інвалідів є основним життєвим правилом для трудового колективу Здолбунівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Додати коментар


Захисний код
Оновити