Вчора, 19.09.2018 року в смт.Мізоч на базі Мізоцької селищної ради в актовій залі відбулося чергове заняття в Університеті третього віку, який діє при Здолбунівському районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг), на яке була запрошена начальник Здолбунівського відділу обслуговування громадян Рівненського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Наталія Лещенко, яка й розповіла про зміни, які відбуваються в Пенсійному законодавстві на даний час.
Пані Наталя інформувала, що кожної останньої п’ятниці місяця при селищній раді консультує представник пенсійного фонду проте, цього не достатньо, тому планується створення постійного місця прийому громадян представником фонду, що є дуже важливим для жителів смт. Мізоч та навколишніх сіл. 

Провідний фахівець наголосила, що ті хто отримує пенсію в Ощадбанку серед присутніх, повинні звернутися у відділення банку з оригіналом паспорта та ідентифікаційним кодом, де їм видадуть платіжну картку, яка одночасно буде і пенсійним посвідченням, міститиме графічну та електронну інформацію про власника, ключі електронного цифрового підпису. Від так, такі зміни відбудуться у всіх відділеннях банків, де пенсіонери отримують пенсії. Також пані Наталя розповіла про осучаснення пенсій, яке відбудеться уже з 01.01.2019 року, як ці зміни відчують самі пенсіонери та які категорії пенсіонерів підлягають під сам процес осучаснення. В ході заняття звучало багато запитань на рахунок нарахування пенсій, їх розмір, форма доплати, перерахунок тощо. На всі ці запитання із задоволенням відповіла пані Наталя та зазначила, що деякі зміни вже відбуваються та деякі відбудуться до кінця цього року. Бажаючі залишились на індивідуальне консультування, котре вони отримали в повному обсязі. Всі слухачі задоволені таким цікавим заняттям та ще раз подякували, що й в смт.Мізоч діє Університет третього віку


.

Додати коментар


Захисний код
Оновити