04 вересня 2018 року, в Здолбунівському районному територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбувся семінар-навчання на досить актуальну тему «Охорона праці та пожежна безпека – запорука збереження життя та здоров’я людини».
Учасниками семінару-навчання стали соціальні робітники відділення соціальної допомоги вдома територіального центру, які на постійній основі обслуговують підопічних терцентру: одиноких престарілих, інвалідів, пенсіонерів.
В роботі семінару-навчання взяли участь страховий експерт з охорони праці Здолбунівського відділення управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування України в Рівненській області Микола Овсійчук та провідний інспектор Здолбунівського районного сектору ГУ ДСНС в Рівненській області, підполковник служби цивільного захисту Валерій Дроздюк.
Зокрема, звертаючись до присутніх Микола Овсійчук зазначив: «Ви потрібні живими та здоровими установі, своїм сім’ям, підопічним, яких ви обслуговуєте. Саме на це спрямоване неухильне виконання вами вимог нормативних актів з охорони праці. Страховий експерт з охорони праці навів численні приклади нещасних випадків, які сталися в Україні, внаслідок порушення елементарних вимог з охорони праці вже у 2018 році, поділився досвідом, як попередити нещасні випадки, травмування під час виконання працівником своїх службових обов’язків.Провідний інспектор, підполковник служби цивільного захисту Валерій Дроздюк у своєму виступі підкреслив, що забезпечення пожежної безпеки в оселях підопічних є важливою складовою в роботі соціальних робітників. Далі Валерій Дроздюк наголосив на дотриманні правил пожежної безпеки, особливо з настанням пожежонебезпечного осінньо-зимового періоду.
В бесідах з підопічними, зазначив він, соціальні робітники мають звертати особливу увагу на стан пічного опалення, електрообладнання, газових приладів в їх оселях, як діяти і куди телефонувати у разі виявлення пошкоджень.
На завершення семінару-навчання запрошені представники фонду соціального страхування та районного сектору ГУ ДСНС в Рівненській області Микола Овсійчук та Валерій Дроздюк відповіли на численні запитання присутніх та надали їм практичні поради.
Вважаємо, що проведений захід буде корисним в подальшій роботі соціальних робітників.

Додати коментар


Захисний код
Оновити