16.08.2018 року в Здолбунівському районному територіальному центрі соціальному обслуговування (надання соціальних послуг) продовжилося практичне заняття в Університеті третього віку, яке провела працівниця терцентру Вікторія Касацька, яка виявилась неабиякою рукодільницею.Пані Вікторія розпочала заняття розповіддю про те, що цією справою вона почала займатися віднедавна і що саме головне, це бажання та натхнення. Перший виріб вона зробила, коли пішла у відпустку взимку, зацікавившись, почала шукати необхідну інформацію в інтернеті, поступово замовляла матеріали й приступила до виготовлення ляльок. Згодом, коли вона оволоділа цим мистецтвом, її помітили й запросили до Рівного на виставку, де були презентовані роботи. В ході заняття пані Вікторія для підопічних терцентру показала, що має вийти в кінцевому результаті й дехто насторожився, адже думали, що таку красу зробити їм не вдасться, але майстриня їх заспокоїла та запевнила, що все вийде. Взявшись до роботи, слухачі Університету з великим ентузіазмом та увагою виконували всі вказівки. Дійсно, справа для новачків виявилась непростою, але цікавою.
Хоч ця нелегка і клопітка робота затягнулась аж на два заняття, та завершивши її, емоціям не було меж. Кожний виріб вийшов унікальний та зроблений з любов’ю.
По завершенню заняття підопічні терцентру подякували майстрині за допомогу оволодіти цим напрямком мистецтва і з посмішкою на обличчі вирушили по домівках.

Додати коментар


Захисний код
Оновити