09 серпня 2018 року до Здолбунівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) завітали гості з Нідерландів – представники Комітету «Україна» реформаторської церкви м.Катвейк, а саме 16 студентів-волонтерів на чолі з Хінеке Ван Дюйн.
Відбулася зустріч між студентами-волонтерами з Голландії та студентами-волонтерами України. Нашу країну на зустрічі представляли студенти-волонтери зі школи волонтерів психолого-природничого факультету Рівненського державного гуманітарного університету, з якими територіальний центр тісно співпрацює в рамках занять Університету третього віку.
На зустрічі обговорено питання волонтерського руху в Голландії та в Україні. Зокрема, студенти-волонтери з РДГУ розповіли, як будується робота по наданню послуг з психології людям похилого віку, а також іншим категоріям населення. В свою чергу студенти-волонтери з Голландії поділилися своїм досвідом допомоги людям, які перебувають у складних життєвих обставинах.
Також гості з Нідерландів ознайомилися з ходом проведення капітального ремонту будівлі відділення надання адресної натуральної та грошової допомоги. З введенням приміщення в експлуатацію – це без перебільшення буде сучасний центр з комплексного надання соціальних послуг в Здолбунівському районі.
На зустрічі з благодійниками з Нідерландів обговорені питання подальшої співпраці щодо зміцнення матеріально-технічної бази територіального центру. У другій половині дня 09 серпня волонтери з Нідерландів відвідали с.Копитків, де надали гуманітарну допомогу одягом, взуттям, продовольчими наборами малозабезпеченим жителям сіл Копитківської сільської ради.
Також голландські волонтери допомогли фінансово вирішити питання забезпечення дровами 4-х підопічних територіального центру, що проживають у віддалених селах Здолбунівського району. Благодійниками з Нідерландів була надана суттєва матеріальна допомога багатодітній сім’ї зі с.Здовбиця. Співпраця терцентру з волонтерами-благодійниками з Нідерландів буде продовжена і дасть в майбутньому ще вагоміші результати.

Додати коментар


Захисний код
Оновити