Сьогодні 27.07.2018 року відбувся відкритий урок в клубі за інтересами «В танці – саме життя», який проходив в залі Будинку культури цементників. Даний клуб ще досить молодий, адже він розпочав своє функціонування на початку травня 2018 року, про те як і обіцяла хореограф Марина Грубая, вже є певні напрацювання. Від так, в ході заняття прослідковувалась чітка динаміка рухів підопічних терцентру, які в свою чергу з великим старанням виконували різні види танцю, тому атмосфера в залі була досить емоційна та насичена яскравими життєвими барвами.
На заході були присутні директор Здолбунівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Анатолій Ліщинський та директор БКЦ Наталя Давидюк, які були приємно вражені сьогоднішньою програмою. 

Також слід відмітити, що за час занять в клубі його учасники стали набагато краще себе відчувати фізично, оскільки танець є не тільки задоволенням, а й давно уже визнаними ліками. Важливим фактором є і музика, під яку відбуваються танці. Тому варто відмітити також роботу музиканта-акомпаніатора Павла Шарка, який в свою чергу прикладає усіх зусиль, щоб кожне заняття проходило в гармонії.
По закінченню відкритого уроку директор терцентру Анатолій Ліщинський побажав успіху учасникам клубу в подальших звершеннях, вони в свою чергу теплим словом та квітами подякували своєму вчителеві пані Марині за нелегку працю.

Додати коментар


Захисний код
Оновити