26.07.2018 року в конференц-залі Здолбунівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулося чергове заняття в Університеті третього віку, на яке була запрошена головний спеціаліст по наданню правової допомоги Лілія Клічук, яка й розповіла слухачам про поняття безоплатної первинної та вторинної правової допомоги.
Безоплатна первинна правова допомога – вид державної гарантії, полягає в інформуванні особи про її права і свободи, порядок її реалізації, відновлення у випадку її порушень та порядок оскарження рішень, дії чи бездіяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб.

Безоплатна вторинна правова допомога – вид державної гарантії, що полягає у створенні рівних можливостей для доступу осіб до правосуддя, - роз’яснює правознавець. В ході заняття обговорювали питання, які цікавили студентів Університету. Пані Ліля із задоволенням відповідала та пояснювала, як поступати в тих чи інших ситуаціях в рамках закону і також наголосила, що якщо виникне правова проблема, то звертатися в Здолбунівське бюро правової допомоги.

Якось уже традиційно став і перехід від заняття Університету третього віку до заняття у клубі за інтересами «З піснею по життю». Дізнавшись всю необхідну інформацію, члени клубу заспівали українські пісні під акордеон Олександра Стельмащука.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити