З 8 по 11 червня 2018 року в Здолбунівському районі на запрошення районного територіального центру соціального обслуговування перебували гості з Нідерландів – члени комітету «Україна» реформаторської церкви з м.Катвейк, яких з терцентром пов’язує тісна співпраця, що триває ще з далекого 2010 року. 

     В цей приїзд благодійники з Нідерландів безпосередньо надавали гуманітарну допомогу тим жителям району, які її найбільше потребують. Це зокрема одинокі престарілі, інваліди, пенсіонери, багатодітні малозабезпечені сімї, інші громадяни, які перебувають в складних життєвих обставинах.

    Так, 8 червня 2018 року благодійники в супроводі працівників терцентру виїхали в одне з найвіддаленіших сіл району, а саме в Малу Мощаницю. Там вони надали благодійну допомогу одягом, взуттям б/в, постільною білизною, кухонним посудом, продуктовими наборами для 57 жителів села, які найбільш цієї допомоги потребують.
11 червня 2018 року гості з Нідерландів разом з працівниками територіального центру побували в с.Спасів. Там гуманітарну допомогу отримали 32 жителі села.

       Треба відмітити, що речі, які привезли «голландці», є добротними, високої  якості та значна частина з них навіть не була у вжитку.

   Також благодійники з Нідерландів оглянули приміщення терцентру, де триває капітальний ремонт і де в майбутньому розміститься сучасний центр з надання соціальних послуг. До цього проекту члени реформаторської церкви з Нідерландів мають саме безпосереднє відношення, адже вони виділили певні кошти для його реалізації. В цей приїзд гості з Нідерландів висловили велике задоволення з темпів проведення ремонтних робіт та їх якості.

   Під час робочої зустрічі керівництва територіального центру з делегацією з Нідерландів були намічені плани подальшої співпраці. Зокрема, цікавим проектом має стати співпраця молодих людей-волонтерів з реформаторської церкви м.Катвейк та студентів-волонтерів психолого-природничого факультету Рівненського державного гуманітарного університету, які на волонтерських засадах проводять заняття в Університеті третього віку, що діє при Здолбунівському районному територіальному центрі. Ми розуміємо, що така співпраця в майбутньому принесе свої плоди, адже за молоддю майбутнє. На зустрічі розглянуті інші питання подальшої співпраці, які можуть принести свої позитивні результати.

Додати коментар


Захисний код
Оновити