Сьогодні 07.06.2018 року в Здолбунівському районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у відділенні денного перебування №2 в кабінеті лікувальної фізкультури спільно з соціальним партнером «Інваспорт» відбулося перше заняття Університету третього віку на факультеті «Основи медицини, здорового способу життя» для жителів смт.Мізоч.
Керівник терцентру Анатолій Ліщинський перш за все розповів слухачам, що таке Університет третього віку, для чого він створений та які його функції, також представив реабілітолога, який працює в «Інваспорті» Інну Гурську, яка і провела заняття. Слухачі з великою уважністю слухали інформаційну частину, адже для них це щось нове й хоча дехто з них і чув про дану програму Університету третього віку, яка вже давно діє в м.Здолбунові та не вірили, що це відбудеться і в невеличкому селищі Мізоч. Пані Інна розпочала заняття з ознайомлення профілактики та лікування при вадах опорно-рухового апарату, що потрібно робити при остеохондрозах (Остеохондроз – це не «відкладення солей», а зношення і зміщування між хребцевих дисків, а в подальшому призводить до змін в структурі всього хребта).
Від теоретичної частини згодом перейшли і до практичних занять, які виконували підопічні терцентру під керівництвом реабілітолога. Важливим є й те, що у відділенні денного перебування №2 є все необхідне для реабілітації в кабінеті лікувальної фізкультури (дошка Євмінова і шведська стінка, тренажери і т.д.), - зазначає лікар. Неможливо словами передати всю ту атмосферу, яка була присутня під час заняття, адже для студентів Університету це все було вперше і вони слухняно повторювали за пані Інною.
По закінченню студенти з легкою, але приємною втомою дякували організаторам за те, що і на їхню вулицю прийшло свято, запевняючи, що такі заходи важливі і потрібні для них, оскільки таке дійство відбулося вперше в Мізочі. Вони відчули турботу і з щирими посмішками побажали успіху.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити