Сьогодні 31.05.2018 року в конференц-залі на базі Здолбунівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) спільно з Здолбунівською центральною районною бібліотекою відбулося чергове заняття в Університеті третього віку на факультеті «Основи медицини, здорового способу життя», на яке був запрошений жива легенда сьогодення, людина, яку поважають і за межами Здолбунівщини – біоенерготерапевт Володимир Сидорня.
Розпочалося заняття з привітання та представлення нашого дорогоцінного гостя (хоча його і так всі знали в залі). Також працівники бібліотеки презентували книгу не менш відомого цілителя на Рівненщині Володимира Ісаєва «Людина сенсація» та коротко розповіли як і про автора, так і про зміст книги. Продовжилося заняття з презентації відео «А в 60 став молодим» і «Таке життя», в якому розповідалось про людину з великої букви пана Володимира та його життєвий шлях.
Та саме цікавим було почути самого біоенергетика та його поради ну і звісно що є основою його як фізичної, так і моральної форми, адже 8 червня йому виповниться 65 років. Аж не віриться, дивлячись на струнку спортивну фігуру, а невеличку сивуватість покриває погляд, в якому можна розгледіти море доброти, любові, ласки.
Варто звернути увагу на те, що пан Володимир народився із ревматизмом серця, і хоча у 8 років йому лікар заборонив будь-які фізичні навантаження, він все рівно, нехтуючи рекомендаціями, тренувався і вже до армії він здолав хворобу.
«Людина живе для пізнання самої себе і розвитку свого творчого потенціалу» - запевняє Володимир Миколайович.
Ось наприклад, у 1986 році в м.Здолбунів приїхав Котляров Михайло, людина, якій лікарі поставили страшний діагноз і сказали, що жити йому максимум місяць, а він вилікувався самостійно не дивлячись на те, що більшу частину життя він мав шкідливі звички. Займатися він розпочав в 63 роки, на момент приїзду в м.Здолбунів йому було 82 роки, хоча на вигляд було не більше 40. Це був свого роду феномен, людина, яка перемогла старість, і в свою чергу він став прикладом для мене, - розказує біоенергетик.
Для підтримання здорового духу тіла потрібно виконувати хоча б 3 вправи:
1. присідання;
2. прес;
3. віджимання.
Саме вони допомагають відчувати себе бадьорим. Але їх не просто потрібно виконувати, а й дотримуватися режиму навантаження та послідовності дій. Та самим основним в успіху подолання хвороб є віра в себе, віра в свої можливості, адже вони безмежні і тільки тоді ми досягнемо потрібного результату.
Слухачі Університету третього віку з неймовірною цікавістю слухали цього одержимого чоловіка, в житті якого було безліч загадкових історій – він бачив кульову блискавку, виграв у лотерею автомобіль, як здолав усі хвороби.
По закінченню заняття Володимир Миколайович наголосив, що тривалість життя не повинно бути самоціллю, воно має бути повним і в радість, треба жити в любові і радості, адже все нами зроблене повертається до нас бумерангом. Слухачі, зарядившись позитивною енергією, щиро дякували за корисні поради і приємну бесіду.

Додати коментар


Захисний код
Оновити