24.05.2018 року в приміщенні Здолбунівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в Університеті третього віку на факультеті «Основи медицини, здорового способу життя» за напрямом «Психологія» відбулося продовження заняття на тему «Аплікація», яке вже вкотре проводять студенти-волонтери психолого-природничого факультету Рівненського державного гуманітарного університету.
Вид діяльності під назвою «Аплікація» відомий давно. Споконвіку жінки у вільний від роботи час займалися різними видами рукоділля. Бажання прикрасити себе і своє житло послужило поштовхом до винахідництва і вигадки. Для аплікації можна використовувати різні матеріали: папір, тканини, нитки, камінці. Від так саме сьогодні під час заняття використовували та поєднували кольоровий папір та нитки.
Щоб будь-яка творча діяльність, зокрема аплікація, мала велике значення для розумового розвитку, розширюється запас знань на основі уявлень про різноманітні форми і просторове положення предметів навколишнього світу.
Під час виготовлення аплікацій студенти-волонтери акцентували увагу на основи уявлень внутрішнього світу підопічних терцентру. Вони пояснювали відвідувачам значення їхніх виробів, розповідали, що може означати той чи інший колір та як він впливає на їхній світогляд.
По закінченню заняття керівництво терцентру привітали всіх присутніх з наступаючим святом, побажали здоров’я, миру, злагоди та душевної гармонії.

   

Додати коментар


Захисний код
Оновити