Сьогодні 16.05.2018 року знову відбулося чергове заняття клубу за інтересами «В танці – саме життя» при Здолбунівському районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг).
Варто відмітити, що не дивлячись на досить невелику кількість зібрань клубу, адже він працює віднедавна, вже є певні напрацювання. Від так, розпочалося заняття з традиційного привітання та загальних вправ, які є своєрідним розігрівом. Спостерігаючи за відвідувачами клубу, можна стверджувати про ефективність та важливість даного заняття, оскільки хореограф не тільки навчає, а й роз’яснює для чого потрібні всі вправи та при яких захворюваннях вони допомагають і запевняє, що вже через 2 місяці вони відчують значне покращення фізичного стану здоров’я, на що члени клубу відповіли, що покращення вже відчутні.
Слід зазначити, що атмосфера в залі досить емоційна та насичена яскравими життєвими барвами, адже кожна вправа виконується з весняною посмішкою на обличчі, що і є запорукою успіху. В середині програми пані Марина навчає своїх підопічних основ вальсу. Цей танець є невід’ємною частиною їхньої юності та навіює приємні спогади. В такий момент вони дійсно схожі на бджілок-трудівниць, адже танець не тільки лікує тіло, а й заживляє душевні рани, заряджає позитивними емоціями та зміцнює дух.
По завершенню заняття відвідувачі клубу щиро дякували за корисно проведений час.

Додати коментар


Захисний код
Оновити