11.05.2018 вже вкотре відбулося заняття в клубі за інтересами «У танці - саме життя» при Здолбунівському районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг).
Розпочалося заняття з традиційного привітання у формі танцю, яким відвідувачі вітаються з хореографом. Також слід зазначити, що хореограф клубу зосереджує увагу на вправах, які є не тільки невід’ємною частиною танцю, а й свого роду лікувальною фізкультурою, зазначає пані Марина.
Здивували і нові релаксичні вправи на ковриках під не менш релаксичну музику. Вони дали змогу сконцентруватися, розслабитися та й просто помріяти. Нагадуємо, що основним завданням клубу є покращення здоров’я та морального духу кожного із відвідувачів. Приємно бачити усміхнені обличчя членів клубу, які неначе на мить вернулись в свою юність, шкільні роки і з уважністю виконують вказівки свого вчителя. Ще класики говорили, що танці та музика – це сліди, по яким можна повернутися в різний час життя.
Традиційним є і завершення заняття, яке також відбувається у формі невеличкого танцю. Відвідувачі подякували організаторам за те, що завдяки таким клубам вони відчувають турботу про них і вони залишаються в шаленому ритмі життя.

Додати коментар


Захисний код
Оновити