Мати. Мама. Матуся. Скільки спогадів і тепла таїть це магічне слово. Воно про найближчу, найдобрішу, найкрасивішу та наймилішу людину в світі. Її очі супроводжують дітей у далеких життєвих мандрах, материнська ласка гріє нас все життя аж до старості. Її створив Бог на цій грішній землі для краси і щастя, щоб вона дарувала життя і була продовжувачем роду людського.
Сьогодні 10.05.2018 року на базі Здолбунівської центральної районної бібліотеки спільно з Здолбунівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулося заняття на літературно-краєзнавчому факультеті Університету третього віку, присвячене до Дня Матері.
Розпочалося свято з презентації слайд-шоу «Притча про маму», слова якої поринули в глибину душі кожного із присутніх. Також працівник бібліотеки розповів про історію виникнення свята Матері як в світі, так і в Україні та його важливість на сьогоднішній час. Невід’ємною частиною свята було запалення свічки перед образом Божої Матері та ще однієї презентації слайд-шоу «Почуй мене, Мамо». Доповненням була виставка світлин «Мами кращих синів України». Не можна залишити без уваги і виступ мами Світлани Сапожнікової, син якої загинув три роки тому в зоні АТО, слова якої без сліз на очах та болю в серці неможливо було вислухати.
Справжньою приємною несподіванкою була чудова програма вихованців та керівництва ДНЗ «Ладоньки» на чолі з Тетяною Назаренко, яку розпочали дітки молодшої групи з пісні про маму. Ці маленькі дарування, немов янголятка, своїми привітальними танцями та піснями наповнили серця слухачів ніжністю та ласкою. Зворушливими та неповторними подарунками стали пісня «Мамо, тобі низесенько вклонюсь» у виконанні педагогів ДНЗ «Ладоньки» (Романчук Л.С. та Ткачук В.В.) та власного вірша, прочитаного Макаровою Г.В. По завершенню свята дітки роздали букети з живих квітів і букети з паперових квітів, які виготовили власноруч.
З вітальним словом до присутніх на святі звернувся завідувач відділення денного перебування №2 Здолбунівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Роман Юрчук та побажав їм здоров’я, мирного неба та радості від життя. Захід пройшов у теплій по сімейному та щирій атмосфері, де відчувався зв'язок поколінь.
Нехай весняне свято розморозить нас, об’єднає і згуртує! Щастя, здоров’я Вам, дорогі матері!

Додати коментар


Захисний код
Оновити