07-08 травня 2018 року на базі Здолбунівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулися заходи до Дня пам’яті та примирення та 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Від так, 07.05.2018 року в конференц-залі терцентру завдяки тісній співпраці з ГО МФ «Взаєморозуміння і толерантність», який очолює Суковата Людмила, відбувся концерт юних вихованців Рівненської дитячої музичної школи №2 під керівництвом Маргарити Грицюк. Розпочалося дійство з привітання директора терцентру Анатолія Ліщинського, заступника голови райдержадміністрації Сергія Гридіна та директора ГО МФ «Взаєморозуміння і толерантність» Суковатої Людмили, які побажали дорогим гостям бадьорості духу, міцного здоров’я, оптимізму та довголіття. Музичну програму відкрили піснею «Писанка», яку доповнювали такі українські народні пісні, як «Марічка», «Водограй», «Черемшина» у виконанні юних вихованців музичної школи під музику концертмейстра Сергія Жовніра, який згодом порадував гостей свята своїм музичним виконанням мелодії аргентинського танго.
Невід’ємною частиною стало виконання пісень фронтового періоду, до яких з великим задоволенням приєднувалися відвідувачі, що і стало запорукою для створення чудової святкової гармонії в залі. Також гості з великою уважністю прислухалися до голосів таких музичних інструментів, як сопілка, гітара, бандура інструментальна, бандура вокальна у виконанні підопічних Маргарити Грицюк.
Концерт навіяв масу приємних спогадів і на мить відвідувачі перенеслись в період своєї юності.
По завершенню привітальної програми відвідувачі щиро дякували молодим вихованцям Рівненської дитячої музичної школи №2 та його керівництву за приємні спогади та чудовий настрій.
Організатори в свою чергу також подякували вокальному ансамблю та вручили солодкі смаколики.
8 травня 2018 року адміністрацією територіального центру разом з соціальними робітниками вручено 125 продуктових наборів для ветеранів війни.
Директор терцентру Анатолій Ліщинський привітав учасників бойових дій та інвалідів війни, які проживають в м.Здолбунів та обслуговуються територіальним центром і вручив їм квіти та подарунки.

Додати коментар


Захисний код
Оновити