Сьогодні 04.05.2018 року відбулося вже друге заняття в клубі за інтересами « У танці – саме життя» при Здолбунівському районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Розпочалося заняття з розминки та вправ, які є обов’язковими перед початком танців. Під музику акордіону музиканта-акомпаніатора Павла Шарка танці стають ще більш гармонійними та жвавішими. Варто також відмітити важливу роль музики, під яку здійснюються танці, адже саме завдяки професійності музиканта танець стає справжнім витвором мистецтва.
На другому занятті відвідувачі клубу були вже більш активними і ще з більшою цікавістю прислухались до порад неповторного хореографа Марини Грубої, яка в свою чергу доклала максимум зусиль, щоб донести до своїх підопічних всі тонкощі та премудрості танцю. Хоча це лише друге заняття клубу, але вже є певні напрацювання та саме головне – велике бажання його членів до оволодіння мистецтвом танцю, зазначає пані Марина.
Приємно бачити по завершенню заняття усміхнені обличчя танцюристів-початківців, які не дивлячись на приємну втому, отримали справжнє задоволення від участі в цьому дійстві.
Члени клубу подякували організаторам та хореографу за змістовне та цікаве заняття та пообіцяли і надалі регулярно відвідувати наступні заняття клубу.

Додати коментар


Захисний код
Оновити