Від сьогодні 02.05.2018 року в Здолбунівському районному територіальному центрі розпочав своє функціонування ще один клуб за інтересами «У танці – саме життя». Відбувся цей захід в танцювальній залі Будинку культури цементників під керівництвом відомого в Здолбунові хореографа Грубої Марини Борисівни, яка навчала членів клубу перших рухів, які уже на наступному занятті перетворяться в танець.
А тепер коротко про значення танцю в житті людини.
Саме танець може моментально наповнити тіло життєвою енергією і принести в життя нові і дуже яскраві фарби. Ви здивуєтесь, наскільки динамічні рухи тіла здатні приводити в форму, змушувати посміхатися і любити життя. Танці офіційно і досить давно визнані ліками. Адже їм не тільки під силу піднімати настрій, але й позбавляти від багатьох серйозних недуг. Танець легко знімає не тільки напругу в м’язах – він покращує психо-емоційний стан і сприяє підвищенню інтелектуальних здібностей. Доведено, що танець знижує ризик ішемічної хвороби серця, приводить в норму обмін речовин та імунітет, зміцнює кістки і знижує ризик розвитку остеопорозу та переломів.
Користь танців для організму цим не обмежується – танець реально допомагає в лікуванні бронхітів і навіть здатний полегшувати приступи астми, також він покращує ходу, грацію, поставу, надає стрункість і гнучкість. І це далеко не весь перелік корисних властивостей танців.
По закінченню заняття підопічні терцентру з легкою приємною втомою та щирою посмішкою дякували організаторам клубу за дійсно корисно проведений час.

Додати коментар


Захисний код
Оновити