30 квітня 2018 року Здолбунівський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відвідали представники комітету «Україна» реформаторської церкви м.Катвейк (Нідерланди), з якими терцентр підтримує тісні стосунки впродовж багатьох років.
Директор територіального центру Анатолій Ліщинський ознайомив благодійників з Нідерландів зі станом справ з проведення ремонтних робіт приміщення відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги в м.Здолбунові по вул. Г.Мазепи, 25, де розміститься якісно новий центр з надання соціальних послуг.
Гості з Нідерландів долучилися до втілення в життя цього важливого соціального проекту з самого початку, надаючи посильну допомогу коштами.
Благодійників з Нідерландів у цьому проекті зацікавило перш за все те, що в цьому центрі будуть надаватися комплексні соціальні послуги високого рівня.
Зокрема, крім власне «гуманітарки», тут функціонуватиме «соціальна їдальня», душова кабіна, пункт прокату засобів реабілітації, кімнати з надання послуг перукаря, швачки та інші.
На черговій зустрічі було намічено вирішення конкретних питань подальшої співпраці, щоб уже в цьому році цей соціальний центр почав повноцінно функціонувати, надаючи соціальну допомогу найменш соціально захищеним верствам населення району – одиноким престарілим, інвалідам, людям похилого віку, багатодітним сім’ям, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Додати коментар


Захисний код
Оновити