23 квітня 2018 року Здолбунівський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відвідала офіційна делегація з Волноваського району Донецької області на чолі з головою районної ради Валерієм Лубінцем. делегацію супроводжували голова Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Кондрачук та помічник народного депутата України Василь Тимощук.
Гості з Донеччини ознайомилися з діяльністю районного територіального центру, зі спектром соціальних послуг, які ним надаються для своїх підопічних.
Директор районного територіального центру Анатолій Ліщинський показав гостям матеріально-технічну базу терцентру в м.Здолбунові і розповів про ті соціальні послуги, які тут надаються. Також присутнім було продемонстровано слайд-шоу, що презентує інші відділення районного територіального центру, зокрема відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання в с.Будераж та відділення денного перебування №2 в смт.Мізоч.
З переглянутих слайдів гості могли пересвідчитися, що відділення районного територіального центру мають сучасну матеріальну базу, яка відповідає європейським стандартам.
Працівники районного територіального центру раді візиту гостей з Донеччини.

Додати коментар


Захисний код
Оновити