Зима - найбагатша на свята пора року. Новорічно-різдвяні святкування в Україні зосереджені довкола трьох християнських свят – Різдва Христового, Святого Василя та Водохреща.  Ми не уявляємо цих свят без колядок, щедрівок, вертепів.
  8 січня 2018 року в День святкування Різдва Христового до підопічних відділення стаціонарного догляду для постійного проживання в с. Будераж Здолбунівського району завітали представники церкви ХВЄ з м. Здолбунів на чолі з пресвітером.
    Для підопічних звучали різдвяні колядки, вірші, присвячені народженню Іісуса Христа. На завершення свята підопічним були вручені різдв´яні подарунки.
 Різдв´яний  вертеп з соціальних  робітників територіального центру привітав підопічних відділення стаціонарного догляду з різдвяними святами 12 січня 2018 року, чим дуже порадував їх, створивши справжню святкову атмосферу.
    14 січня 2018 року в День Нового року за Юліанським календарем та в День пам´яті святого Василія Великого у відділенні стаціонарного догляду відбулося святкове богослужіння, яке провів священник місцевої православної церкви отець Вячеслав.
   Він поблагословив підопічних, помолився за їх здоров´я та вручив присутнім різдв´яні подарунки.
    Привітали слухачів Університету третього віку з новорічними святами та різдвяними святами 17 січня 2018 року директор територіального центру Анатолій Ліщинський, голова Здолбунівської РДА Сергій Кондрачук та голова районної ради Олег Дацюк, які побажали всім присутнім міцного здоров´я, благополуччя, спокою у сім´ях та затишку в оселях.
     Вертепною виставою за повістю М. Гоголя «Ніч перед Різдвом», колядками та щедрівками вітали слухачів Університету третього віку учні Здолбунівської ЗОШ №5, під керівництвом завуча Людмили Салюк, літературно-музичні композиції допомагала готувати бібліотекар ЗОШ № 5 Лариса Мельничук.

    Завершився захід спільним виконанням, під музичний супровід Валерія Стельмашука, улюблених колядок: «Добрий вечір тобі пане господарю», «Нова радість», «По всьому світу стала новина» та інших.

Додати коментар


Захисний код
Оновити