3 грудня у всьому світі відзначається Міжнародний день інвалідів. Це саме той день, коли, озираючись серед стрімкого ритму життя, звертають особливу увагу на проблеми людей з обмеженими можливостями.
    З цієї нагоди 30 листопада 2017 року в рамках Університету третього віку відбулась зустріч з керівником Управління Пенсійного фонду в Здолбунівському районі Рівненської області Світланою Жовтанюк та спеціалістами Управління соціального захисту населення Здолбунівської РДА Світланою Яремчук та Галиною Кобак. Запрошених гостей представив директор територіального центру Анатолій Ліщинський.
    Світлана Миколаївна розповіла про основні напрями пенсійної реформи. В своїй розповіді зазначила, що осучаснення торкнулось майже всіх пенсіонерів району, проводилось воно автоматично, проте збільшення розміру пенсії кожного пенсіонера індивідуальне, оскільки визначалося з урахуванням коефіцієнтів заробітку та страхового стажу. Та використовуючи відповідні формули привела приклади перерахунку пенсій.
     Головний спеціаліст сектору соціального обслуговування ветеранів та інвалідів УСЗН Галина Кобак зосередила увагу присутніх на соціальному захисті інвалідів з боку держави, який полягає у наданні грошової допомоги, засобів пересування, протезування, орієнтації і сприйняття інформації, у встановленні опіки або стороннього догляду, санаторно-курортному лікуванні та ін, а також розповіла про районну програму підтримки та реабілітації інвалідів з вадами зору на 2016-2018 роки.
    Провідний спеціаліст відділу грошових виплат та компенсацій УСЗН Світлана Яремчук ознайомила присутніх зі змінами щодо порядку призначення субсидій на новий опалювальний сезон 2017-2018 роки. Дала роз`яснення щодо строків опалювального сезону, соціальних норм площі житла та нормативів споживання газу.
    Присутні на зустрічі подякували спеціалістам соціальної сфери за їх професіоналізм та вичерпні відповіді на поставлені питання, що стосувалися їх інтересів та потреб.

Додати коментар


Захисний код
Оновити