Бажання, загадані в день народження, листи Діду Морозу під Новий рік, гори попелу, розмішаного в келихах з шампанським... І потім - розчарування від нездійснених надій. Знайома ситуація, чи не правда? А між тим великі і успішні люди як раз і були мрійниками. Просто вони знали, як правильно мріяти, щоб мрії збувалися. Наші мрії – це ціль, жага до життя. Недостатньо просто один раз проговорити свої бажання, потрібно діяти. Що ж для цього потрібно робити?
    «На крок ближче до здійснення мрії» - такою була тема чергового заняття, яке провели психолог Здолбунівського районного територіального центру – Анастасія Розвад спільно зі «Школою волонтерів» психолого – природничого факультету РДГУ, для учасників факультету «Основи медицини, здорового способу життя» за напрямком «Психологія» 10 листопада 2017 року. Волонтери розповіли слухачам цікаві способи та стратегії як наблизитись до здійснення власної мрії. Також поділились цікавими історіями у формі діалогу, які для кожної людини принесли власний сенс та ідеї для роздумів. Наприкінці заняття кожен із учасників написав свої бажання на аркуші паперу у довільній формі та всі разом приклеїли на особисто ними створену картину фантазій.
    Заняття було надзвичайно цікавим та продуктивним. Кожен доторкнувся до власної мрії та став на крок ближче до неї. Також волонтери пригостили слухачів університету солодкими дарунками.

Додати коментар


Захисний код
Оновити