В діяльності Здолбунівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) важливе місце займає надання гуманітарної допомоги найменш соціально захищеним верствам населення району.
   В результаті тісної співпраці територіального центру з комітетом «Україна» реформаторської церкви з м. Катвейк (Нідерланди) вдалося суттєво збільшити надходження гуманітарної допомоги жителям району (одиноким пристарілим, інвалідам, сім’ям, які перебувають в складних життєвих обставинах).
    Так, в черговий приїзд благодійників з Нідерландів 23-25 жовтня 2017 року гуманітарну допомогу б/в одягом, взуттям, продуктовими наборами, ліками, миючими засобами отримали 59 жителів с. Миротин, 36 жителів с. Білашів.
     Продуктові набори та миючі засоби отримали 9 інвалідів та ветеранів війни з м. Здолбунова, 4-еро – з с. Зелений Дуб.
     Інвалід 1-ої групи з м. Здолбунова тримала суттєву грошову допомогу на лікування.
   Треба відмітити, що благодійники з Нідерландів опікуються і іншими соціальними проектами, які здійснює Здолбунівський районний територіальний центр.  Це і їх вагомий внесок у зміцнення матеріально-технічної бази відділення стаціонарного догляду в с. Будераж і участь в новому соціальному проекті терцентру – створенню сучасного відділення «гуманітарки» в м. Здолбунові.
    Тісна співпраця з голландцями – надійними соціальними партнерами районного територіального центру продовжується, її результати є значними, а перспективи обнадійливими.

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити