Вивчати і знати літературу рідного краю – святий обов`язок кожної людини яка прагне мати майбутне. 12 червня 2015 року в приміщенні Здолбунівської централізованої системи публічно-шкільних бібліотек відбулось заняття в Університеті третього віку на «Літературно-краєзнавчому» факультеті, яке проводить Здолбунівський районний територіальний центр спільно зі Здолбунівською ЦСПШБ. В рамках «Письменницьких маршрутів» на факультет були запрошені відомі Дубнівські письменники-краєзнавці, члени спілки письменників України, лауреати літературно-мистецьких премій Любов та Микола Пшеничні.


     Привітати письменників прийшли наймолодші читачі з групи «Грайлик» ДНЗ «Ладоньки», а також читачі Здолбунівської ЦСПШБ, які читали вірші написані п.Любою і п.Миколою та виконали власні музичні композиції.
      Письменники розповіли цікаві сторінки своїх біографій та читали вже знайомі твори зі збірок «Острога», «Хрестоматія», «Чорногузики» та інших.
      Зустріч прошла в теплій невимушеній атмосфері. Слухачі Університету щиро дякували письменникам за приємно проведений час та чекають на нові твори.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити