Лікування мистецтвом – це один з ефективних методів психологічної допомоги. Арт-психологія допомагає пацієнтові подолати складні бар’єри в емоційному спілкуванні, вчить художнього самовираження і дозволяють розвивати приховані таланти. У цієї техніки немає протипоказань – цією формою психотерапії можна займатися незалежно від віку, рівня інтелекту. Саме арт-терапія вчить розслаблятися і позбуватися від негативних емоцій і думок. Покращується пам'ять, розвивається увага, мислення.
   26 жовтня 2017 року відбулося чергове заняття на факультеті «Основи медицини, здорового способу життя» за напрямком «Психологія». Заняття проводили студенти «Школи волонтерів» психолого-природничого факультету РДГУ на тему «Арт-терапія для дорослих. Осінь в емоціях».
    Слухачі університету у ході заняття мали можливість поспілкуватися один із одним та підняти настрій. Основним завданням було - створення святкової та яскравої відкритки. Даним методом арт-терапії та з допомогою музикотерапії учасники проявляли власну творчість, креативність. Присутні були надзвичайно зосередженими та зацікавленими при створенні власного виробу. По завершенню заняття, учасники поділились отриманими хорошими враженнями, їм вдалося розслабитись та відволіктись від негативних думок, буденний проблем.   Студенти поділились та отримали позитивний зворотній зв’язок.
       Цінуйте час проведений наодинці із самим собою та пускайте більше позитивний моментів у кожен свій день.

Додати коментар


Захисний код
Оновити