Робота, сім’я, міський транспорт, телебачення, люди…кожного дня ми знаходимось у вихорі життя, подій. Але не завжди все це приносить нам задоволення. Дратівливість, не можливість зосередитись, агресивність, втрата сил та почуття гумору – це певні «дзвіночки» до того, що називається «стрес». Отже, що таке стрес? Який його вплив на організм людини?
  «Арт-технології у роботі зі стресом» - використовує психолог Здолбунівського районного територіального центру Анастасія Розвад на черговому занятті факультету «Основи медицини, здорового способу життя» за напрямком «Психологія» 19 жовтня 2017 року.
    Стрес (від англ. stress – напруга, тиск) – це неспецифічна реакція організму у відповідь на дуже сильну дію (подразник) зовні, яка перевищує норму. Стрес – це емоційне напруження, навантаження на психіку, які відчуває людина в результаті зовнішніх впливів. Слухачі університету, на даному занятті, мали можливість ознайомитись із основними ознаками, причинами та симптомами стресу. Виконали арт-техніку за допомогою якої, мали можливість змоделювати актуальну на даний момент стресову ситуацію та за допомогою малюнку віднайти її рішення, зняти емоційне напруження. Наприкінці заняття учасники отримали посилання, працюючи із мотиваційно-терапевтичними картами «Ангели можуть…».

Додати коментар


Захисний код
Оновити