Іноді наша хвороба несе нам те чи інше символічне посилання – потрібно лише навчитись розуміти його мову, якою говорить вона із нами через свої симптоми. «Як не можна приступити до лікування ока, не думаючи про голову, чи лікувати голову, не думаючи про весь організм, так не можна лікувати тіло не лікуючи душу» - говорив Сократ.
   «Психосоматика. Про що говорить наше тіло?» - розповіла психолог Здолбунівського районного територіального центру Анастасія Розвад на черговому занятті факультету «Основи медицини, здорового способу життя» за напрямком «Психологія» 28 вересня 2017 року.
     Психосоматика (з грецької ”psyche” - душ; ”soma” - тіло) – це наука, що досліджує вплив психологічних факторів на тілесні захворювання. Слухані університету, на даному занятті, ознайомились із поняттям психосоматики, дізнались, які симптоми носить та чи інша недуга. Заняття було направлене на прийняття життєвої позиції особистості, збереження та підтримка психічного здоров’я, підняття настрою.
     Наприкінці заняття, учасники створили власний секрет позитивного настрою та здоров’я за допомогою проективної колоди карт «Кармани».

Додати коментар


Захисний код
Оновити