Такою була тема чергового заняття, яке 31 серпня 2017 року відбулось в Університеті третього віку Здолбунівського районного територіального центру.
    Заняття провів майстер тібетської медицини, керівник громадської організації «Оздоровчий центр «Едем» Української Духовної Республіки, яка об`єднує цілителів, фітотерапевтів та представників офіційної медицини Дмитро Голуб.
     Дмитро Дмитрович розповів, що енергія – це життя, і чим більший енергетичний запас, тим довше людина проживе. Енергія – це внутрішня батарейка людини і чим потужніший в неї заряд, тим більше в людини життєвих сил.
   Пан Дмитро взяв з собою на заняття шаблю, виготовлену тібетськими майстрами, через яку він передає енергію сонця та землі іншим людям і запропонував слухачам Університету третього віку підзарядитися енергією. Присутні на занятті з задоволенням підзарядилися енергією сонця та землі, а також виконали комплекс вправ спрямованих на покращення роботи суглобів.
    На завершення заняття пан Дмитро запропонував слухачам Університету аутотренінг для очищення, омолодження та оздоровлення організму.
    Присутні на занятті подякували Дмитру Дмитровичу за приємне і корисне заняття та чекають нових зустрічей з ним.

Додати коментар


Захисний код
Оновити