З нагоди 26 річниці Незалежності України 17 серпня 2017 року відбулось заняття в Університеті третього віку, яке було організоване Здолбунівським районним територіальним центром спільно зі Здолбунівською централізованою системою публічно-шкільних бібліотек.
   Бібліотекарі розповіли історію становлення української держави, як незалежної і суверенної та представили відео-фільм «Слава і воля України».
   На заняття був запрошений старший капелан оперативного командування «Захід», настоятель Хрестовоздвиженського храму, протоієрей Тарас Волянюк.
   Отець Тарас розповів, що з 2014 року займається військовим капеланством. Вперше в зону АТО поїхав з 53 окремою механізованою бригадою в с. Червоний Жовтень Луганської області. Поділився власними спогадами із місійного служіння в зоні АТО. Розповідь капелана о.Тараса супроводжувалась фотографіями, з Авдїївки, Слов`янська, Сєвєродонецька, Майорська, станиці Луганської та з інших, міст в яких побував капелан. Фотографії дали можливість побачити, що відбувається в зоні АТО та реалії життя сучасних військових.
     Наприкінці заняття всі присутні подякували о. Тарасу за його працю, яку він здійснює в зоні розмежування, незважаючи на велику небезпеку.

Додати коментар


Захисний код
Оновити