03 серпня 2017 року відбулось чергове заняття на факультеті «Основи медицини, здорового способу життя» на яке була запрошена фітотерапевт Тетяна Терещук.
   Тетяна Анатоліївна розповіла, що гінкго білоба одне з найдавніших дерев на Землі. Воно з'явилося близько 280 мільйонів років і є сучасником динозаврів, тому його ще називають «Динозавровим», а також «Срібним абрикосом», «Гусячими лапками» та ін. Найстаріше дерево росте зараз у Китаї, досягло 45 метрової висоти і росте вже близько 2000 років. Гінкго білоба вважається священним деревом на Сході і є символом Токіо.
   Німецький поет Йо́ганн Во́льфґанґ фон Ге́те вважав це дерево – деревом кохання і присвятив йому вірш, який пані Тетяна прочитала слухачам Університету третього віку, а також розповіла історії та легенди пов`язані з цим реліктовим деревом та надала для огляду фото і плоди гінкго білоба.
  Пані Тетяна розповіла, що гінкго білоба - дерево, яке допомагає від багатьох хвороб. Воно покращує кровопостачання мозку, кінцівок, розріджує кров, будучи одночасно профілактичним засобом проти тромбів в судинах, розширює вени, артерії і навіть капіляри, покращуючи їх прохідність. Добре справляється з набряками, завдяки зменшенню проникності стінок судин.
   Працює, як антиоксидант, зберігаючи молодість організму, робить судини твердіше, допомагає запобігти можливому інсульту або інфаркту. Є сечогінним, противірусним, протизапальним засобом, стимулює імунітет, інтелект, покращує роботу мозку і механізмів пам'яті. Допомагає у боротьбі з депресивним станом. Покращує виробництво інсуліну, знижує холестериновий рівень. А також пані Тетяна поділилася рецептами лікування різних хвороб листям гінкго білоби.
     Всі присутні на заході мали змогу придбати собі лікувальне листя та саджанці гінкго білоби.
     Наприкінці заняття слухачі Університету подякували Тетяні Анатоліївні за цікаву інформацію та корисні поради.

Додати коментар


Захисний код
Оновити