З давніх-давен люди по всьому світу шукають секрет вічної молодості. Старіти та хворіти не хоче ніхто.
   «Секрети здоров`я та довголіття» такою була тема чергового заняття на «Літературно-краєзнавчому» факультеті, яке провів Здолбунівський районний територіальний центр спільно зі Здолбунівською централізованою системою публічно-шкільних бібліотек.
     Бібліотекарі розповіли хто такі характерники, чим вони займались та легенди пов`язані з ними, а також представили відео-фільм «Козаки характерники».
   До заняття долучився директор територіального центру Анатолій Ліщинський, який представив гостя запрошеного на заняття – завклубом с.Лідаво Дмитра Голуба.
Дмитро Дмитрович розповів, що крім роботи в клубі він з 1990 року очолює громадську організацію «Оздоровчий центр «Едем» Української Духовної Республіки, яка об`єднує цілителів, фітотерапевтів та представників офіційної медицини.
   Пан Дмитро поділився власною методикою омолодження організму людини на основі його апарата біопульсар-рефлектора та аутотренинга. Зосередив увагу присутніх на системі дихання і показав вправи, які слід робити для покращення самопочуття, омолодження та стрункості фігури.
   На завершення заходу Дмитро Дмитрович побажав всім міцного здоров`я та довголіття і порадив прочитати книгу В.Чумаченка «Крик пугача» присвячену козакам характерникам.
   Присутні на заході подякували пану Дмитру за цікаву інформацію, корисні поради, вичерпні відповіді на поставлені питання та чекають нових зустрічей з ним.

Додати коментар


Захисний код
Оновити